O NAS

O nas

Kancelaria FKK Fluder Klocek Kochański Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A. powstała w 2017 r. w celu połączenia potencjałów osobowych i specjalizacji współpracujących już ze sobą wcześniej adwokatów i radców prawnych wykonujących swoje zawody na terenie Warszawy i województwa dolnośląskiego, a w przyszłości również innych regionów naszego kraju.

Naszym zamiarem było – i nadal pozostaje – świadczenie najwyższej jakości obsługi prawnej przedsiębiorców i osób fizycznych zarówno w codziennym obrocie prawnym, jak i przy prowadzeniu spraw sądowych oraz administracyjnych.

Kancelaria FKK Fluder Klocek Kochański Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A. z siedzibą w Warszawie świadczy wysokiej jakości usługi prawne na terenie całego kraju. Kancelaria posiada swoje biura w Warszawie, Wrocławiu oraz Jeleniej Górze.

Nieszablonowe podejście przy realizowanym wsparciu prawnym pozwala na wypracowanie kreatywnych oraz unikatowych rozwiązań. Posiadamy doświadczenie w stałej obsłudze prawnej różnej wielkości podmiotów gospodarczych z różnych branż, co przekłada się na rozumienie specyfiki rynków, na których funkcjonują nasi klienci.

Do powierzonych nam zadań podchodzimy niestandardowo, mając zawsze na uwadze bezpieczeństwo oraz satysfakcję klienta. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz odejście od schematów wyróżnia nasz młody i dynamiczny zespół.

Dzięki ścisłej współpracy kancelarii FKK Fluder Klocek Kochański w prowadzonych postępowaniach restrukturyzacyjnych posiadamy doświadczenie i niezbędną wiedzę w funkcjonowaniu przedsiębiorstw rozumiejąc jego potrzeby w najtrudniejszych dla nich momentach.

Członkowie zespołu FKK są dydaktykami kształcąc na wysokim poziomie m.in. na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zdobyte doświadczenie przy obsłudze wielomilionowych kontraktów, wygranych sporach sądowych oraz realizacji zaplanowanych strategii biznesowych powoduje, że Kancelaria FKK Fluder Klocek Kochański cieszy się zaufaniem dużych podmiotów gospodarczych.


Jesteś tutaj:STRONA GŁÓWNA » O nas