O NAS

O nas

Kancelaria FKK stanowi zespół adwokatów i radców prawnych posiadających doświadczenie w zakresie konkretnych specjalizacji prawniczych.
Naszym zamiarem jest przede wszystkim świadczenie najwyższej jakości obsługi prawnej przedsiębiorców i osób fizycznych zarówno w codziennym obrocie prawnym, jak i przy prowadzeniu spraw sądowych oraz administracyjnych.

Siedziba Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, natomiast Kancelaria posiada oddziały w Warszawie, Kaliszu oraz Jeleniej Górze. Z wykorzystaniem nowoczesnych technologii natomiast jesteśmy w stanie świadczyć pomoc prawną na najwyższym poziomie niezależnie od obecnego miejsca położenia naszych Klientów.
Nieszablonowe podejście przy realizowanym wsparciu prawnym pozwala na wypracowanie kreatywnych oraz unikatowych rozwiązań. Posiadamy doświadczenie w stałej obsłudze prawnej różnej wielkości podmiotów gospodarczych z różnych branż, co przekłada się na rozumienie specyfiki rynków, na których funkcjonują nasi Klienci.
Do powierzonych nam zadań podchodzimy niestandardowo, mając zawsze na uwadze bezpieczeństwo oraz satysfakcję Klienta. Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz odejście od schematów wyróżnia nasz młody i dynamiczny zespół.
Udzielamy również wsparcia prawnego przy prowadzonych postępowaniach restrukturyzacyjnych. Jednocześnie posiadamy doświadczenie i niezbędną wiedzę w funkcjonowaniu przedsiębiorstw rozumiejąc jego potrzeby w najtrudniejszych dla nich momentach.
Zdobyte doświadczenie przy obsłudze wielomilionowych kontraktów, wygranych sporach sądowych oraz realizacji zaplanowanych strategii biznesowych powoduje, że Kancelaria FKK cieszy się zaufaniem dużych podmiotów gospodarczych.


Jesteś tutaj:STRONA GŁÓWNA » O nas