SPECJALIZACJE

Bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych

Do oferty kancelarii FKK Fluder Klocek Kochański należy w dużej mierze obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Jednym z głównych celów funkcjonowania Kancelarii FKK Fluder Klocek Kochański jest nieszablonowe podejście w proponowanych naszym Klientom rozwiązaniach, przy jednoczesnym zapewnieniu im bezpieczeństwa. Dlatego też przedsiębiorcy otrzymują od nas pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej i w skutecznym rozwiązywaniu problemów.

Realizacji powyższych celów sprawiła, że zaufanie naszych Klientów zdobyte przy świadczeniu usług na polach naszych specjalizacji procentuje również słusznym przekonaniem o świadczeniu usług wysokiej jakości również w innych gałęziach prawa. Problemy przedsiębiorców, a co za tym idzie i zmiana patrzenia na funkcjonowanie przedsiębiorstw, w rezultacie umożliwiły naszej kancelarii na wielowymiarowe rozpatrywanie spraw, nie tylko w obrębie jednej dziedziny prawa.

Dzięki temu szereg klientów Kancelarii powierzyło nam obsługę prawną i kompleksowe dbanie o interesy przedsiębiorców, zarówno w sferze korporacyjnej, jak i poprzez negocjowanie i zawieranie skomplikowanych kontraktów, przeprowadzenie procesów inwestycyjnych, na powierzeniu spraw spornych oraz administracyjnych kończąc. Całość dopracowanych i przemyślanych przez nas działań pozwala precyzyjnie zniwelować problemy przedsiębiorstwa, sprawiając, że jest ono stabilne w sferze funkcjonowania oraz gotowości na dalsze inwestycje i rozwój.

Obsługa prawna przedsiębiorców w Warszawie – gwarancja satysfakcji z świadczonych usług

Powierzenie naszej kancelarii zabezpieczenia prawnych aspektów przedsiębiorstwa, pozwala wzbudzić wśród Klientów wysokie zaufanie, dając jednocześnie możliwość skupienia się na prowadzonym biznesie. Obsługa prawna przedsiębiorców w tym względzie może być realizowana poprzez przeprowadzanie wnikliwych konsultacji prawnych, sporządzaniu rzeczowych opinii, udziały w negocjacjach czy też za sprawą kontroli statusu prawnego kontrahentów, z którymi przedsiębiorca nawiązuje relacje. Dzięki śledzeniu różnych sektrów oraz branż biznesu, jesteśmy w stanie antycypować i przygotowywać Klientów na bieżące zmiany w prawie.

Bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych świadczona jest w ramach usługi na rzecz m.in.:

  • Branży budowlanej
  • Spółdzielni i zarządów nieruchomościami
  • Agencji pracy
  • Branży motoryzacyjnej
  • Handlu międzynarodowego