SPECJALIZACJE

Obsługa prawna nieruchomości i inwestycji

Kancelaria FKK świadczy usługi kompleksowego doradztwa w zakresie obsługi na rynku nieruchomości oraz szeroko rozumianych inwestycji. Wobec tego posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich, inwestycjach o charakterze infrastrukturalnym czy obsłudze prac i procesów budowlanych.

Oferta naszej kancelarii obejmuje etap wstępny transakcji poprzez negocjowanie i ustalenie wstępnych warunków transakcji, badanie i analizę stanu prawnego nieruchomości oraz porządkowanie treści ksiąg wieczystych, poprzez przeprowadzenie due diligence, w których wskazujemy Klientowi potencjalne ryzyka, a także dobór formy organizacyjno-prawnej i realizacji przedsięwzięcia.

Nasz zespół posiada również doświadczenie w negocjowaniu umów nabycia nieruchomości, poprzez doradztwo w sprawach dotyczących ochrony własności, a także umów na wykonanie prac architektonicznych, generalne wykonawstwo realizacji inwestycji budowlanej, do których wlicza się również kompleksowa obsługa prawna nieruchomości, w razie postępowań spornych z powyższego zakresu.

W swojej praktyce od lat doradzamy dużym firmom budowlanym proponując innowacyjne rozwiązania przy nabywaniu nieruchomości oraz wznoszeniu obiektów biurowych i mieszkalnych, czy w też przy projektach infrastrukturalnych. Obsługa prawna w zakresie nieruchomości przez świadczona przez kancelarię FKK to gwarancja kompleksowego podejścia przy realizacji inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych.