ZESPÓŁ

Radca prawny Aleksandra Pakuła


Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz doradztwa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem świadczenia pomocy prawnej podmiotom będącym w restrukturyzacji lub upadłości oraz współpracy z doradcami restrukturyzacyjnymi.

Z sukcesami reprezentuje Klientów w sporach sądowych. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego, a także prawa cywilnego. Brała czynny udział w licznych postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych, a także z zakresu egzekucji przez zarząd przymusowy doradzając zarówno wierzycielom, jak i dłużnikom. Doświadczenie zdobywała w działach prawnych oraz kancelariach specjalizujących się w obsłudze przedsiębiorców.

W Kancelarii zajmuje się również zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych i wdrażaniem RODO. Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiów podyplomowych Zawodu Mediatora na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.